Tréning streľby

CAT a STRIKERS (čiastočne survivor.sk) boli potrénovať streľbu. Video.

S kamarátom z tímu CAT z BB plánujeme doškoľovací pobyt v prírode. Navrhuje zapojiť aj strelnicu. Pozývam ostatných Strikerov, ľudí, ktorí so mnou riešia aj náročnejšie podujatia a nerobí im problém robiť veci „navyše“.

Skupina nemá jednotnú úroveň skúseností so zbraňami. Začína sa od začiatku, čo všetkým vyhovuje. Bezpečnosť na prvom mieste. Strieľa sa z Glockov a z 58čiek s rôznymi mieridlami a upgradeami. Trochu ma mrzí, že nie som bohatší, ale treba mať nastrieľané aj z holozbraní.. 😀

Výsledky celkovo nie sú najhoršie, aj keď každý si uvedomujeme na čom do budúceho tréningu zapracovať. Nedošlo k žiadnym zraneniam, ale pár krát sa klikovalo. Tréning bol pestrý a pomerne dynamický. Čas strávený na strelnici sa pretiahol a po skončení sa nám už nikam, vzhľadom na výbavu, nechcelo ísť. Staviame si prístrešky v priestore strelnice (dosť blízko potoka 🙁 ), pečieme chlieb a zemiaky, zabávame sa. Pripravujeme pár termoforov, ktoré následne v noci dosť oceňujeme, vzhľadom k tomu, že ešte ráno má voda okolo 40C. V noci mrzne a ranný tábor je pokrytý inovaťou. Pár chalanov v noci zima riadne vytriasla, ale nepočujem žiadne stažnosti, ďalší dôkaz dobrého výberu spoločnosti. Filtrujeme vodu, robíme kávu a čaj a lúčime sa.

Comments

comments

Ďaľšie články