Za jeden povraz – dobrodružstvo pre otca a syna

Už viac ako 10 rokov Vám prinášame kvalitný obsah na témy zálesáctva a prežitia v prírode, prostredníctvom článkov a videí.
Trávime dni aj noci v prírode a nášmu hlavnému odborníkovi na tieto témy- Utonovi, prešli rukami za tie roky ako inštruktorovi prežitia stovky kurzantov.

Práve teraz nastal ten správny čas, podeliť sa o skúsenosti nielen cez internet, ale aj prakticky, na kurzoch zálesáctva a prežitia pod hlavičkou survivor.sk a Utonovým odborným vedením.

Ako prvý Vám predstavujeme zážitok určený pre rodičov a ich deti (nad 13 rokov) – Za Jeden Povraz.

Za Jeden Povraz je 3-dňový zážitkový pobyt v prírode, zameraný na zálesáctvo a prežitie v prírode. Rodič a jeho deti musia spoločne zvládnuť rôzne výzvy a úlohy, aby si zabezpečili všetko potrebné – oheň, vodu, potravu, prístrešok…

Cieľ zážitku je upevniť vzťahy, rozšíriť zručnosti a vedomosti a preveriť schopnosť čeliť novým situáciam spoločne.

Za Jeden Povraz je určený pre rodičov, ktorí chcú stráviť kvalitný čas so svojimi deťmi. Je to príležitosť zblížiť sa a získať spomienky, ktoré vydržia.

Za Jeden Povraz môže byť príjemným pobytom v prírode, ale aj náročným preverením schopností a vôle účastníkov. Záleží len na tom, aký obsah si zvolíte.

Za Jeden Povraz môže byť modernou verziou iniciačného rituálu, kde otec, ako mužský vzor môže jasne potvrdiť, že syn už nie je v jeho očiach len dieťa, ale aj rovnocenný partner.

Kurz tento rok ponúkame už len v dvoch termínoch – 22.9. – 24.9. a 13.10 – 15.10.

Viac informácií o kurze Za Jeden Povraz a objednávkový formulár nájdete na http://zajedenpovraz.sk/.

Ďaľšie články