Kurz prežitia – pár obrázkov

Kurz prežitia- pár obrázkov.

V minulosti sa Uton s chalanmi zúčastňovali kurzov prežitia ako inštruktori. Požiadal som ich aspoň o pár obrázkov a dve-tri vety. (dnes už organizujeme vlastné kurzy, ktoré nájdete na https://kurzy.survivor.sk/

kurz-prezitia-1

Tentokrát sa na kurze letného prežitia zišla veľmi silná a vyvážená skupina ľudí, ktorí sa pred tým nepoznali. Už po prvej prednáške bolo vidieť, že to s nimi bude zábava. Úlohy plnili poctivo a nedivili sme sa, že placky, pripravené z rastlín, ktoré si nazbierali, všetkým chutili. Noc končiaceho septembra s teplotami tesne nad nulou, zvládli bez spacákov výborne. Ani zákerný Hadov nočný presun cez dvíhajúcu sa hmlu im nezobral dobrú náladu a súdržnosť a po poslednej náročnejšej disciplíne sme sa rozlúčili s tým, že sa tešíme na ďalšie stretnutie.

Mimochodom, súdržnosť a spoluprácu donedávna neznámych ľudí hodnotím vždy veľmi vysoko. Páčia sa mi ľudia, ktorí dokážu pracovať pre team, nie len pre seba a robia veci navyše. Zvihnutie bundy z mokrej trávy či zamiešanie polievky „kamarátovi“ atď. sú veci, ktoré žiaľ až tak často nevídam. Takže dík chalani!

 kurz-prezitia-7 kurz-prezitia-6 kurz-prezitia-5 kurz-prezitia-3 kurz-prezitia-2

Comments

comments

Ďaľšie články