Spánok v hamake

Hamaka v leseZobudil som sa uprostred noci. Chvíľu som so zavretými očami počúval sólo, ktoré neúnavne bubnoval dážď o celtu natiahnutú nado mnou. Nadýchol som sa z plných pľúc a vnímal príjemný rozpor medzi chladom, ktorý som cítil na tvári a teplom, ktoré vládlo v spacáku. Bolo určite len pár stupňov nad nulou.
Po chvíľke som otvoril oči, zodvihol hlavu a zadíval sa do šera nočného lesa. Nedalo sa mi neusmievať.
Spánok v hamake a jeho čaro dostane každého.

Hamaka – závesné lôžko, je ideálna voľba pre dobrodružných ľudí, ktorí radi trávia svoj čas v prírode. Prístrešok je jednoduchý a rýchly na prípravu. Nerovný povrch, vlhko, sklon terénu, kamene, nič z toho vám neznepríjemní noc v hamake.

Kompletnú sadu pre skvelý spánok v prírode môžete objednať V NAŠOM ESHOPE. (POŠTOVNÉ ZADARMO)

hamaky

Stačí nájsť miesto s tou správnou atmosférou a dva stromy v rozumnej vzdialenosti. Už o päť minút máte postavený prístrešok aj s lôžkom, ktoré vás od prírody neoddelia, ale priblížia.

hamaka v lese 2Hamaka je skvelý kamarát pri viac-dňových potulkách v lesoch rovnako ako na čundri s kamarátmi pri jazere. Ponúka vždy rovnaký komfort spánku, bez ohľadu na podmienky, či už okolia, povrchu alebo počasia. Nie je to síce spánok na širokej posteli, ale spánok, ktorý je pre ľudí s dobrodružnou povahou a pre tých, ktorí nepotrebujú k životu štyri steny okolo seba.
Počas posledných rokov sme spávali v rôznych hamakách, posudzovali ich výhody a nevýhody a hľadali typ, ktorý budeme môcť bez obáv odporučiť ostatným. Štyri sezóny už používame výrobky DD hammocks a sme maximálne spokojní. Každý rok prespíme v prírode niekoľko desiatok nocí, za každého počasia, vedieme kurzy prežitia či airsoftové akcie. Výrobky DD Hammock slúžia spoľahlivo a znesú aj drsnejšie zaobchádzanie.

Prajeme vám veľa skvelých, výnimočných nocí medzi stromami.

Ak máte chuť stráviť s nami v lese pár nocí a skúsiť si techniky prežitia v prírode, pozrite si ponuku našich kurzov na https://kurzy.survivor.sk .
Kurzy prežitia so survivor.sk.

hmla v lese

Comments

comments

Ďaľšie články